Jakuszyce Oferty na jesień

Zapisane
Brak obiektów do wyświetlenia

Jakuszyce noclegi u stóp Karkonoszy i Gór Izerskich.

Jakuszyce to duży ośrodek narciarstwa biegowego - jeśli w czasie urlopu chcemy uprawiać narciarstwo biegowe - Jakuszyce to najlepsze miejsce. Ale stąd również można rozpoczynać wycieczkę w Karkonosze, Góry Izerskie czy do Czech, a jednocześnie Jakuszyce położone są niedaleko centrum Szklarskiej Poręby i Harrachova.

Po wpisaniu w pole wyszukiwarki - Jakuszyce Noclegi - pojawia się wiele stron wyników. Niestety w Jakuszycach nie ma wielu obiektów noclegowych, jeśli chcemy spędzić tu urlop - planujmy z wyprzedzeniem.

Często zadawane pytania dotyczące w miejscowości Jakuszyce

Jakuszyce to nieduża dzielnica Szklarskiej Poręby (kilka km od centrum), położona tuż przy granicy z Czechami. Ze względu na to, że w Jakuszycach jest tylko kilka budynków, stąd oferta noclegowa jest dość uboga. Działają tu dwa hotele i kilka obiektów oferujących pokoje i apartamenty. Do tego mamy dwa schroniska - Stację Turystyczną Orle i Chatkę Górzystów. Zatem jeśli szukasz noclegu w Jakuszycach warto rezerwować go z dużym wyprzedzeniem.

Jakuszyce to bardzo dobre miejsce do wędrówek po górach, zwłaszcza po Górach Izerskich. W związku z tym, iż Jakuszyce położone są około 900 m n.p.m. to wędrówka po górach jest łatwiejsza. Góry Izerskie to również doskonałe miejsce dla rowerzystów - wyznaczono tu setki kilometrów tras rowerowych. A zimą Jakuszyce to królestwo narciarstwa biegowego. Na trasach biegowych w okolicy Jakuszyc odbywa się Bieg Piastów.