Pokoje Gościnne

Poprzednia | 1 | Następna

Zobacz ofertę

Stacja Jakuszyce

Jakuszyce, Jakuszyce 8B
tel. 668 667 088
mail: kontakt@stacjajakuszyce.pl

Stacja Jakuszyce - oferta noclegowa. Do dyspozycji Gości: Nasi goście mogą korzystać ze sprzętu z wypożyczalni lub suszyć i serwisować swój sprzęt u nas. Z budynku Stacji Jakuszyce wyjście bezpośrednio na trasy biegowe. Przytulne pokoje gościnne i apartament. Duży salon kuchenny. Na wyposażeniu lodówka, płyta indukcyjna, pralka oraz pełna zastawa. Tutaj na wygodnej kanapie można zażywać relaksu lub oglądać telewizję. Do dyspozycji gości w razie niepogody również gry planszowe.

Zobacz ofertę

Pokoje Gościnne MAGDA

58-580 Szklarska Poręba, ul. Makuszyńskiego 6
tel. 75 717 37 44, 601 652 743
mail: rezerwacja@magdaszklarska.pl

Pokoje Gościnne MAGDA to nowo wybudowany obiekt noclegowy o dobrym standardzie, położony blisko centrum - w zacisznej części Szklarskiej Poręby. W pobliżu szlaków turystycznych i tras rowerowych. Do dyspozycji gości w pełni wyposażona kuchnia oraz miejsca parkingowe przed pensjonatem.

Zobacz ofertę

Gościniec LEŚNICZÓWKA

Jakuszyce, Jakuszyce 1/1
tel. 75 717 38 63
mail: jarek@jakuszyce.pl

Gościniec Leśniczówka w Jakuszycach położony jest na terenie leśnictwa Ruczaj. W gościńcu jest miejsce, gdzie przy kominku można się ogrzać, zamyślić lub pomarzyć. Dla osób które lubią gotować - niezależna, w pełni wyposażoną kuchnia z dwoma dużymi lodówkami. Przed domem jest miejsce parkingowe na sześć aut oraz mały plac zabaw z piaskownicą, huśtawką i koszem do koszykówki. Jest także miejsce na ognisko lub grilla.

Zobacz ofertę

Gospoda Graniczna BOMBAJ

Jakuszyce, Jakuszyce 6
tel. 75 717 24 03, 506 305 143
mail: rezerwacje.bombaj@gmail.com

Gospoda Graniczna BOMBAJ oddaje do dyspozycji gości 44 miejsc noclegowych. Do dyspozycji Gości: - restauracja - możemy gościć 60 osób, proponujemy kuchnię z bogatym menu - wyżywienie wycieczek i grup zorganizowanych - grillowanie, ogniska - wypożyczalnia nart również z instruktorem, rakiety śnieżne z instruktorem

Zobacz ofertę

Stacja Turystyczna ORLE

Jakuszyce, Os. Orle 1
tel. 500 610 115
mail: orle@orleturystyczne.pl

Stacja Turystyczna ORLE to obiekt całoroczny, położony w Jakuszycach, tuż przy czeskiej granicy, w Górach Izerskich. Oferta obejmuje kilkadziesiąt miejsc noclegowych w dwóch budynkach. W okresie zimowym, kiedy zalega pokrywa śniegu, nie ma możliwości dojazdu drogą z Jakuszyc. W szczególnych przypadkach (np. dłuższy pobyt z dziećmi), gospodarze mogą pomóc dowieźć bagaże skuterem śnieżnym.

Poprzednia | 1 | Następna

Pogoda
JAKUSZYCE Pogoda
Polecamy:

Noclegi w Karkonoszach

Karkonosze noclegi

Szklarska Poręba noclegi

Szklarska Poręba noclegi

Świeradów Zdrój noclegi

Świeradów Zdrój noclegi