Kwatery

Poprzednia | 1 | Następna

Zobacz ofertę

Gościniec LEŚNICZÓWKA

Jakuszyce, Jakuszyce 1/1
tel. 75 717 38 63
mail: jarek@jakuszyce.pl

Gościniec Leśniczówka w Jakuszycach położony jest na terenie leśnictwa Ruczaj. W gościńcu jest miejsce, gdzie przy kominku można się ogrzać, zamyślić lub pomarzyć. Dla osób które lubią gotować - niezależna, w pełni wyposażoną kuchnia z dwoma dużymi lodówkami. Przed domem jest miejsce parkingowe na sześć aut oraz mały plac zabaw z piaskownicą, huśtawką i koszem do koszykówki. Jest także miejsce na ognisko lub grilla.

Zobacz ofertę

Stacja Turystyczna ORLE

Jakuszyce, Os. Orle 1
tel. 500 610 115
mail: orle@orleturystyczne.pl

Stacja Turystyczna ORLE to obiekt całoroczny, położony w Jakuszycach, tuż przy czeskiej granicy, w Górach Izerskich. Oferta obejmuje kilkadziesiąt miejsc noclegowych w dwóch budynkach. W okresie zimowym, kiedy zalega pokrywa śniegu, nie ma możliwości dojazdu drogą z Jakuszyc. W szczególnych przypadkach (np. dłuższy pobyt z dziećmi), gospodarze mogą pomóc dowieźć bagaże skuterem śnieżnym.

Zobacz ofertę

Gospoda Graniczna BOMBAJ

Jakuszyce, Jakuszyce 6
tel. 75 717 24 03, 506 305 143
mail: rezerwacje.bombaj@gmail.com

Gospoda Graniczna BOMBAJ oddaje do dyspozycji gości 44 miejsc noclegowych. Do dyspozycji Gości: - restauracja - możemy gościć 60 osób, proponujemy kuchnię z bogatym menu - wyżywienie wycieczek i grup zorganizowanych - grillowanie, ogniska - wypożyczalnia nart również z instruktorem, rakiety śnieżne z instruktorem

Poprzednia | 1 | Następna

Pogoda
JAKUSZYCE Pogoda
Polecamy:

Noclegi w Karkonoszach

Karkonosze noclegi

Szklarska Poręba noclegi

Szklarska Poręba noclegi

Świeradów Zdrój noclegi

Świeradów Zdrój noclegi