Jak spędzić Sylwester 2016? Bal? Stowarzyszenie Bieg Piastów zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Biegu Sylwestrowym na nartach lub bez nart (do wyboru). Bieg Sylwestrowy startuje tuż przed północą 31 grudnia 2016 roku na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie.

Trasa biegu to około 7 kilometrów – bez pomiaru czasu! Meta na Polanie Jakuszyckiej, a tam na uczestników czekać będzie muzyka i ognisko z kiełbaskami. Będą również pamiątkowe medale oraz konkurs z nagrodami za najpiękniejsze przebranie. Warto więc się przebrać, choć przebrania nie są obowiązkowe. Zwycięzcy zostaną uhonorowani na podium. To będzie jedyna dekoracja tej nocy.

Można zapisać się na bieg na nartach lub bez nart (jeśli nie będzie śniegu – wszyscy pobiegną bez nart). Jeśli śnieg dopisze – narciarze wystartują o godz. 23.50, a biegacze w butach siedem minut później.

Wpisowe w pierwszym terminie (do końca października) to 60 PLN. Zapisy na Bieg Sylwestrowy na stronie: http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=2634

Informacja na podstawie oficjalnej strony miasta Szklarska Poręba – http://www.szklarskaporeba.pl/

Pogoda
JAKUSZYCE Pogoda
Polecamy:

Noclegi w Karkonoszach

Karkonosze noclegi

Szklarska Poręba noclegi

Szklarska Poręba noclegi

Świeradów Zdrój noclegi

Świeradów Zdrój noclegi