Jakuszyce Atrakcje Turystyczne

Narciarstwo Biegowe »

Jakuszyce Narciarstwo Biegowe. Ośrodek Narciarstwa Biegowego i Biathlonu Jakuszyce znany jest narciarskim biegaczom i kibicom tego sportu od lat, szczególnie zwłaszcza sprawą odbywającego się tutaj co roku Biegu Piastów i innych imprez. Ośrodek Narciarstwa Biegowego - Jakuszyce - oferuje trasy biegowe o różnym stopniu trudności, od bardzo łatwych do bardzo trudnych, o łącznej długości blisko 100 km. więcej »

  • Polana Jakuszycka

Szlaki Turystyczne »

Jakuszyce szlaki turystyczne w Karkonosze i Góry Izerskie. Jakuszyce słyną z narciarstwa biegowego, ale Jakuszyce to także idealna baza do wypadów zarówno w Karkonosze jak i w Góry Izerskie. Dużym plusem jest to że na Polanę Jakuszycką można dojechać pociągiem. Bliskość czeskiej granicy powoduję, że można stąd również wybrać się w czeskie partie gór. więcej »

Trasy Rowerowe »

Jakuszyce Trasy Rowerowe. Jakuszycka Polana to nie tylko idealne miejsce do uprawiania narciarstwa biegowego. Latem można po tych terenach pojeździć rowerem. Prezentujemy opis Tras Rowerowych przechodzących przez Jakuszyce. więcej »

Góry Izerskie »

Góry Izerskie to zachodnia część Sudetów. Pasmo Gór Izerskich położone jest na granicy między Polską i Czechami, od Karkonoszy oddziela je Przełęcz Szklarska. Wśród wierzchołków należy wymienić Izerski Stóg (1107 m n.p.m.), uda się go zdobyć nową koleją gondolową ze Świeradowa, czy graniczny Smrek (1124 m n.p.m.). więcej »

Karkonosze »

Karkonosze to najwyższa część Sudetów - jedyny masyw, którego szczyty przewyższają 1400 metrów n.p.m. Charakterystyczne dla Karkonoszy są skałki - jest ich ponad 150 grup. Karkonosze są ładne przez 12 miesięcy w roku, najwygodniejszym jednakże czasem do wycieczek po nich są sierpień, wrzesień i październik. więcej »

Wizyt: 306 381, Dziś: 7, Osób online: 1

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem