Aktualności
  • 41 Bieg Piastów Bieg Piastów 2017 To już 41. edycja legendarnego święta narciarzy – ...
  • Bieg Sylwestrowy 2016 Jak spędzić Sylwester 2016? Bal? Stowarzyszenie Bieg Piastów zaprasza wszystkich ...

Apartamenty

Poprzednia | 1 | Następna

Zobacz ofertę

Stacja Jakuszyce

Jakuszyce, Jakuszyce 8B
tel. 668 667 088
mail: kontakt@stacjajakuszyce.pl

Od tego sezonu zimowego poszerzyliśmy naszą ofertę o miejsca noclegowe. Nasi goście mogą korzystać ze sprzętu z wypożyczalni lub suszyć i serwisować swój sprzęt u nas. Z budynku Stacji Jakuszyce wyjście bezpośrednio na trasy biegowe. Oferujemy Państwu przytulne pokoje gościnne i apartament. Do dyspozycji gości oddajemy duży salon kuchenny. Na wyposażeniu lodówka, płyta indukcyjna, pralka oraz pełna zastawa. Tutaj na wygodnej kanapie można zażywać relaksu lub oglądać telewizję. Do dyspozycji gości w razie niepogody również gry planszowe.

Zobacz ofertę

Hotel Jakuszyce Sport & Spa

Jakuszyce, Jakuszyce 5a, 58-580 Szklarska Poręba
tel. 75 767 76 93, 503 008 008

Trzygwiazdkowy Hotel Jakuszyce Sport & Spa zaprasza do dzielnicy Szklarskiej Poręby - Jakuszyc wszystkich, którzy szukają połączenia komfortu, relaksu i aktywnego wypoczynku. Hotel Jakuszyce Sport & Spa to: - 37 pokoi, jedno i dwuosobowych, a także dwupiętrowe rodzinne pokoje typu studio i apartamenty. - Strefa Wellness & Spa z basenem, sauną i jacuzzi. - Duża i doskonale wyposażona sale fitness. - Indywidualne zabiegi na ciało w gabinetach Spa. - Pokój gier wyposażony w bilard, piłkarzyki i darta, a dla najmłodszych oferujemy kącik zabaw i zewnętrzny plac zabaw. - Hotelowa restauracja z daniami kuchni polskiej i europejskiej w postaci a'la cart, a także bufetu, a hotelowy bar zaprosi Państwa na wyśmienite drinki z bogatej gamy alkoholi. - Doskonale wyposażona sala konferencyjna, którą możemy dostosować do indywidualnych potrzeb, jako sale konferencyjną, szkoleniową lub wydzielone pomieszczenie na specjalne okazje.

Zobacz ofertę

Willa JÓZEFINA

Szklarska Poręba - Jakuszyce, ul. Szosa Czeska 4
tel. 502 219 136
mail: willajozefina@post.pl

Willa JÓZEFINA położona jest w najwyżej usytuowanej części Szklarskiej Poręby (na wysokości 886 m n.p.m.) – Jakuszycach. Noclegi w Apartamentach JÓZEFINA umila przyjemny szmer rzeki Kamienna stanowiącej bezpośrednie sąsiedztwo willi. W pobliżu znajduje się również wodospad Kamieńczyka.

Poprzednia | 1 | Następna

Pogoda
JAKUSZYCE Pogoda
Polecamy:

Noclegi w Karkonoszach

Karkonosze noclegi

Szklarska Poręba noclegi

Szklarska Poręba noclegi

Świeradów Zdrój noclegi

Świeradów Zdrój noclegi